Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
ALBAPELLET INTERNACIONAL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52623801C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi dhe shitja e fishekeve druri, tregeti, shitje, prodhim dhe ne sherbime te soba topth, tregti (blerje dhe shitje) te drureve te zjarrit dhe jo, tregti (blerje dhe shitje) e orendi per kopesht dhe ne plazh, ne dru dhe jo tregti (blerje dhe shitje) te furrat dhe barbecues me dru, qymyr dhe elektrike, pajisje komerce, tregtia dhe riparimi i automjeteve te reja dhe te perdorura, commerce i mjeteve bujqesore. Transport mallrash te te gjitha llojeve brenda dhe jashte vendit. Import-eksport lende te para, ndihmese, konfeksione, artikuj elektrike, elektronike, elektroshtepiake, hidraolike, hidro-sanitare. Tregetim materiale ndertimi e lende te para, pjese dhe paisje per aotomjete etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Massimo Marini 33
Bajram Arkaxhiu 33.34
Fausto Lancia 33.3
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Massimo Marini, Bajram Arkaxhiu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBAPELLET INTERNACIONAL
ALBAPELLET INTERNACIONAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!