Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
"KAZAZI FARM"SHPK
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52616801N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Mbareshtrimi i gjese se gjalle(gjedh dhe shpende)import-eksport
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vasip Kazazi 50
Jeti Kazazi 50
Sektori ekonomik: rritje dhe mbarshtrim kafshesh
Administratorė: Vasip Kazazi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"KAZAZI FARM"SHPK
"KAZAZI FARM"SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!