Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019
"S& L-2015"
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52609803R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import -eksport dhe prodhime tekstile me mall te porositesit ,import-eksport te makinerive tekstile industrial,per blerjen e lendes se pare metrazhe dhe te ndryshme, konfeksione elektro-shtepiake,kancelari,ushqimore dhe punime artistike te ndryshme etj.Shoqeria kryen cdo lloj veprimtarie te dobishme per arritjen e objektit te saj duke perfshire edhe veprime per shitblerje sendesh te luajtshme dhe te paluajteshme ,pjesmarrje me kuota dhe aksione ne shoqeri dhe nderrmarrje te tjera
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Blerina Ozmaj 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Blerina Ozmaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"S& L-2015"
"S& L-2015"
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!