Ndryshimi i fundit: E Premte, 23 Shkurt 2018
LEDIO & MARIO OIL 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52606204U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim dhe shitje me pakice i karburanteve, vajra lubrifikante, shitje me pakice gazi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Matilda Allko 100
Sektori ekonomik: prodhim energji; gaz
Administratorė: Matilda Allko
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LEDIO & MARIO OIL 2015
LEDIO & MARIO OIL 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!