Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
GJORRETA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52605803U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria do te kete per objekt te veprimtarise se saj ndertimin, investimin, projektimin, rikonstruksionin, mirembajtjen e godinave civile, industriale, turistike, bujqesore, ujesjellesa, ujembledhesa, kanalizimeve te ujrave te bardhe dhe te zeza, rrugeve, veprave te ndryshme te artit ne fushen e ndertimit, impianteve te filtrimit te ujrave. Punime bonifikimi, elektrike, hidraulike. Import eksport, te materialeve te ndryshem qe kane lidhje me objektin e veprimtarise. Import eksport e tregtim me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshem industriale te perdorimit te gjere, pajisje elektroshtepiake, hidrosanitare, materiale ndertimi, artikuj mobilerie per mobilime zyrash etj. Pergatitjen dhe montimin e konstruksioneve metalike, dyer e dritare metalike, druri dhe plastike. Prodhim materiale ndertimi si beton, llac, parafabrikate te ndryshme, etj. Hotele dhe motele. Hapjen e agjensive imobiliare per shitblerje dhe dhenie me qera te pasurive te paluajteshme. Prodhimin e konfeksioneve tekstile . Ajo mund te ushtroje cdo aktivitet industrial tjeter te dobishem te favorizimit dhe sigurimit te nje mbarevajtje te rregullt te prodhimit dhe mund te kryeje ne pergjithesi te gjitha veprimet industriale,tregtare,financiare,transferimin e pasurive te paluajtshme te lidhura me aktivitetin e shoqerise
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gazmir Gjorreta 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Gazmir Gjorreta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GJORRETA
GJORRETA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!