Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
EIBA-AL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52604003N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 800,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Grumbullimi dhe pėrpunimi i fruta perimeve.Tregti eksport-import tė fruta perimeve veēanėrisht tė frutave tė thata.Prodhimi, pėrpunimi dhe tregtimi i produkteve me karakter industrial e bujqėsor import-eksport. Import-eksport dhe tregtim me shumicė e pakicė tė mallrave industriale e ushqimorė, i lėndėve tė pėrpunuara e tė papėrpunuara, matariale ndėrtimi, materiale hidrosanitare, materiale elektrike, paisje elektroshtėpiake etj. Transport kombėtar e ndėrkombėtar i mallrave dhe udhėtarėve pėr vete e tė tretė. Shoqėria mundet tė realizoj ēdo lloj operacini financiar apo tregtar qė lidhet direkt apo indirekt me objektin e saj, brėnda limiteve tė parashikuara nga legjislacioni nė fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Xhafkollari 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Ilir Xhafkollari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EIBA-AL
EIBA-AL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!