Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
Dupi - Frut
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52603801R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi e fruta perimeve ne fushe te hapur dhe ne sera. Import eksport e tregetim me shumice dhe pakice te fruta perimeve si dhe mallrave te ndryshem ushqimore, mjekesore, industrial te perdorimit te gjere brenda dhe jashte vendit, hapje e dhomave frigoriferike per konservimin dhe tregtimin e fruta perimeve. Ndertimin, investimin, rikonstruksionin e godinave civile, industriale, turistike, bujqesore, serave ,ujesjellesave e kanalizime, rrugeve, veprave te ndryshme te artit ne fushen e ndertimit etj. Hapjen e agjensive imobiliare dhe komisionere per shitblerje dhe dhenie me qera te pasurive te luajtshme dhe te paluajteshme brenda dhe jashte vendit. Transport kombetar dhe nderkombetar mallrash dhe udhetaresh Kontroll mallrash leasing. Hoteleri, bar-restorant e turizem.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Afrim Dupi 50
Altin Dupi 50
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Afrim Dupi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Dupi - Frut
Dupi - Frut
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!