Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
Fortes Construction
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52520413G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport, tregtim me shumice e pakice te mallrave te ndryshme industriale, instalime elektrike, elektronike, ne fushen e telefonise si dhe sherbime te ndryshme ne fushen e telefonise. Tregtim me shumice e pakice, import eksporte te artikujve ushqimore, artikuj bujqesore dhe blegtorale, pajisje elektronike, elektrike, informatike, elektroshtepiake, konfeksione, metrazhe, lende kimike, detergjente pastrues, produkte kozmetike. Prodhim dhe tregtim te artikujve te ndryshem mobilerie, dyer, dritare, artikuj duralumini, tregtim paisje zyre, kancelari, paisje vendilimi dhe kondisionimi, kundra zjarrit.Tregtim paisje hidraulike, paisje hidrosanitaredhe aksesore te tyre.Pastrim dhe gjelberim te ambjenteve publikedhe private. Hoteleri, turizem, bar, restorant. Agjensi udhetimesh turistike. Agjensi imobiliare. Agjensi shitje biletash te transportit urban, hekurudhor, ajror dhe detar.Import eksport dhe tregtim me shumice e pakice te automjeteve te llojeve dhe tonazheve te mndryshme dhe pjeseve te kembimit per to. Import eksport tregtim te pajisjeve dixhitale, radiotelevizive, informatike, komunikacion, industriale, elektrike.Prodhim, fabrikim dhe tregtim te materialeve te ndertimit, inerte, prodhime te betonit etj . sherbime te punimeve mekanike, ngrohje, kondicionim dhe hidranit kundra zjarrit. Projektim, ndertim, te objekteve civile, social kulturore, ekonomike, industriale objekte banimi, qendra tregtare, ndertim rrugesh, ndertim vepra arti, arkitektonike, ndertime mjedisesh rekrative, linja hekurudhore rikonstruksion rrugesh, te veprave te ndryshmeindustriale e tregtare. Transport kombetare dhe nderkombetare mallrash dhe pasagjeresh per vete dhe te trete, hekurudhore, detar, ajror etj. Punime serash per bujqesi. Sherbim interneti. Prodhim, montim instalim te te gjitha llojeve te serave si djellore ashtu dhe serave me teknologji te larte ( me ngrohje).
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alba Beqaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Alba Beqaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Fortes Construction
Fortes Construction
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!