Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
WISDOM ELBASAN
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52519214U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport. Kurse te gjuheve te huaja si: Anglisht, Frengjisht, Italisht, Gjermanisht, Spanjisht, Turqisht, Rusisht, Kinezēe. Perkthime te dokumentave ne gjuhet te ndryshme si: Anglisht, Frengjisht, Italisht, Gjermanisht, Spanjisht, Turqisht, Rusisht, Kinezēe. Kurse te programeve kompjuterike si: Microsoft Word 2010, Microsoft Exel 2010, Microsoft PowerPoint 2010, Microsoft Access 2010, AutoCad, Adobe Premiere Pro, Adobe Audition, Adobe Photoshop, Adpbe After Effects, Adobe Lightroom, Adobe Illustrator, Adobe Indesign. Tregtim me shumice dhe pakice te pajisjeve elektronike si: kompjutera, telefona pjese kembimi te tyre dhe aksesore te ndryshem etj. Tregetim me shumice dhe pakice te artikujve shkollor dhe kancelarie. Kurse pergatitore si : IELTS, SAT, TOEFL, FCE, CELI, TOEIC, MICHIGAN. Perkthime ne gjuhe te ndryshme.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Juli Gjoni 100
Sektori ekonomik: arsim (kopesht-shkolle-universitet)
Administratorė: Juli Gjoni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
WISDOM ELBASAN
WISDOM ELBASAN
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!