Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 24 Prill 2017
SHQEPA-07
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52513414C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transport i udhetareve brenda dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Niko Shqepa 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Niko Shqepa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SHQEPA-07
SHQEPA-07
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!