Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
DiaVita- Konēesionare e shėrbimit tė hemodializės nė 5 qendra pranė spitaleve
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52305009L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 15.10.2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Zbatimi i Kontrates se Koncesionit/Partneritetit Publik Privat "Per Sherbimin e Hemodializes prane spitaleve rajonale ne Shkoder, Lezhe, Korēe, Vlore dhe Elbasan". Shoqeria e zhvillon akivitetin ne perputhje me legjislacionin shqiptar ne fuqi dhe me statutin e saj, ne territorin e Republikes se Shqiperise dhe jashte saj. Shoqeria mund te krijoje filiale brenda dhe jashte territorit te Republikes se Shqiperise, ne perputhje edhe me legjislacionin e vendit perkates. (Kompania wshtw themeluar nga bashkimi i 85% tw kuotave prej Evita SHPK(Nipt L31714005J) dhe 15% tw kuotave prej AMERICAN HOSPITAL(Nipt K61821002C))
Adresa: KASHAR Autostrada Tirane-Durres, km.8, rruga "Paralele", ndertese private, Kashar, Tirane, me certifikate pronesie nr. 748174, Zona kadastrale nr.2105, me numer pasurie 1166/26-1, Vol.22, faqe 103
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
AMERICAN HOSPITAL 15
E v i t a 85
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):10
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Shpallje tenderi per koncesion
Formulari i njoftimit te fituesit
Lidhje Kontrate
Akt themelimi i shoqėrisė Evita
Akt themelimi i shoqėrisė konēesionare DiaVita
Kontrata e shitjes sė kuotave tė kompanisė Evita
Administratorė: Oto Kamberi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DiaVita- Konēesionare e shėrbimit tė hemodializės nė 5 qendra pranė spitaleve
DiaVita- Konēesionare e shėrbimit tė hemodializės nė 5 qendra pranė spitaleve
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!