Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
TOLA SOFTWARE SERVICES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52125049S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Konsulenca per ndertimin e programeve kompjuterike. Shoqeria nuk do prodhoje produkte per tregun shqiptar, por do pasuroje dhe zhvilloje produktet ekzistuese sipas porosive qe mund te marre nga shoqeri te tjera". Shoqeria mund te ndryshoje dhe te shtoje ne cdo kohe objektin e veprimtarise se saj sipas rregullave te parashikuara ne statutin e saj dhe ne legjislacionin tregtar
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Genti Tola 100
Sektori ekonomik:
Administratorė: Genti Tola
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TOLA SOFTWARE SERVICES
TOLA SOFTWARE SERVICES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!