Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
F.C. Costruzioni
Numri unik i identifikimit (NIPT): L52017034U-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Lorenzo Cammarano 50
Angelo Pio Pacilli 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Angelo Pio Pacilli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
F.C. Costruzioni
F.C. Costruzioni
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!