Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020
SaniService
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51910021C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 03.07.2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,740,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Shoqėria ka pėr objekt ofrimin e setit tė personalizuar tė instrumenteve kirurgjikalė sterilė, furnizimin me material mjekėsor steril njėpėrdorimėsh nė sallat kirurgjikale, trajtimin e mbetjeve me rrezik biologjik dhe dezinfektimin e sallave kirurgjikale dhe ambienteve ku do te ofrohet ky shėrbim, ne spitalet universitare dhe rajonale te vendit, apo dhe spitale te tjerė, sipas planit te racionalizimit spitalor ne Republikėn e Shqipėrisė, ne zbatim te koncesionit/partneritetit publik privat te dhėnė nga Ministria e Shėndetėsisė sipas njoftimit te Fituesit nr. 1440/13 prot. date 23.06.2015.
Adresa: Kashar, MEZEZ, Autostrada Tirane-Durres, Km.5, Nr i pasurise 11/24, zona Kadastrale 2679
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Servizi Italia 30
Tecnosanimed 15
Investital 40
U.JET 15
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Ftesė pėr ofertė
Njoftimi i fituesit
Njoftimi i lidhjes sė kontratės
Procesverbal i Themelimit
Shfuqizimi i vendimit tė Komisionit tė Dhėnies sė Konēensionit(Partneritetit Publik Privat)
Statuti dhe akti i themelimit tė SANISERVICE
Administratorė: Admir Daca
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): -4,152,673.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SaniService
SaniService
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!