Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
QENDRA E TRAJNIMIT DHE KONSULENCES NE SIGURIME
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51715002P-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ali Ēira 49
Naim Isufi 51
Sektori ekonomik: arsim (kopesht-shkolle-universitet)
Administratorė: Naim Isufi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
QENDRA E TRAJNIMIT DHE KONSULENCES NE SIGURIME
QENDRA E TRAJNIMIT DHE KONSULENCES NE SIGURIME
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!