Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 15 Dhjetor 2018
ARTEAM COMPANY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51714508T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Aktivitetin e prodhimit dhe pas prodhimit kinematografik dhe radio televiziv , realizimin e filmave , dokumentareve , spoteve , videoklipeve , formateve televizive, kolonave zanore, veprave multimediali, video-art , video mapping, punimeve grafike , kartonave te animuar , karikaturat, cd muzikor, importimin , eksportimin, shperndarjen, redaktimin , tregtimin , dhe dhenien me qira te ketyre produkteve, realizimin e skenareve, shkrimin e subjekteve dhe te scripteve, e gjitha qofte ne Itali ashtu edhe jashte shtetit ashtu edhe per llogari personale edhe per te trete. Performancat e sherbimeve dhe te faqeve te internetit , postes elektronike , sherbimi plotter, video konferencat dhe organizimi i kurseve te informatikes dhe te lendeve multimediale. Zbatimin e punimeve elektronike te ēdo lloji , realizimin e software me porosi, ndihmen hardware , software dhe sistematike. Realizimin dhe drejtimin e lidhjeve telematike , po aty perfshire , lidhjet dhe akseset ne rrjeta globale te llojit internet Aktivitet te zgjidhjes te praktikave administrative dhe Zyra e Shtypit per llogari te te treteve , prane zyrave publike apo nepermjet sistemeve informatike te komunikimit; Aktiviteti i kerkimit per projekte vetjake dhe per llogari te personelit te trete te specializuar , shoqeri sherbimi , furnizues ne fushen kinematografike , radio televizive , muzikore dhe artistike. Organizimi dhe promovimi i shfaqjeve dhe te ngjarjeve sociale – kulturore , konferenca , kurse formimi dhe panaire. Shoqeria , vetem per arritjen e qellimeve te lartpermendura dhe ne respektin e normatives ne fuqi , mund te permbushe ēdo veprim te luajtshme apo te paluajtshem , te nevojshme apo te perdorshme , mund te jape dorėzani ,garanci te lejoje regjistrime dhe te kontraktoje hipoteka, nese nuk jane per publikun , mund te marre interesa dhe pjesemarrje ne shoqeri te tjera qe kane per objekt analog apo te afert , nese jo me karakter mbizoterimi dhe me zbatimi te normave ne te cilen ben pjese ligji 197/91. Prodhimit, marketingut dhe shitjes se gadgets (pajisje) tė reklamave dhe artistike nė tė gjitha format e saj; Shėrbimet e transportit dhe pajisjet e shėrbimit. Furnizimi i personelit tė specializuar.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
MARIANO ANTONIO AMATO 70
MARCO CARLUCCI 30
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: MARIANO ANTONIO AMATO
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ARTEAM COMPANY
ARTEAM COMPANY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!