Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
ALBANIA - KALDAJE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51708014D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Tregetim imp-eksp, transportim me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshem, materialeve, makinerive, pajisjeve, mjeteve motorike, pjeseve te kembimit, impjanteve te ndryshem. Prodhim , tregetim imp-eksp te detaleve te ndryshme, te metaleve me ngjyra apo te zeza. Tregetim imp - eksp i lendeve te para apo ndihmese, qe sherbejne per prodhimin e detaleve te siperme. Import-Eksport, prodhim, transport me materialin e vet ose te porositur, fason.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Indrit Hysenji 25
Giorgio Gianti 55
Petrit Meta 10
Daniel Gorovelli 10
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Indrit Hysenji
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIA - KALDAJE
ALBANIA - KALDAJE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!