Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
ELEPHANTSTUDIO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51708013S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Studim dhe projektim ne ndertim i veprave civile, industriale, hidraulike, restaurime, punime dheu, betoni, armature, ujesjelles, kanalizime, ura dhe vepra arti, galeri tunele, rruge-hekurudha. Mbikeqyrje dhe kolaudim te punimeve te zbatimit ne ndertim (te pergjithshme dhe speciale). Ndertim pasurish te patundshme per banim; ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada. Prodhime materiale ndertimi, dhe tregetim i tyre
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Adriatik Mino 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Adriatik Mino
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ELEPHANTSTUDIO
ELEPHANTSTUDIO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!