Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
Die Krone International
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51707032T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Konsulence manaxheriale, konsulence menaxhimi financiare, auditimi i brendshem, konsulence fiskale. Sherbime financiare per deklarimin e taksave dhe hartim bilanci. Agjensi turistike, sigurimesh. Shitje-blerje e pasurive te patundshme. Marrje-dhenie me qera te pronave te paluajtshme dhe te luajtshme. Tregti e produkteve farmaceutike, parafarmaceutike, dhe pajisje mjeksore, kozmetike ne pergjithesi dhe prodhimin dhe tregtimin e produkteve qe rrjedhin nga bimet officinale. Ndertimi i punimeve civile dhe industrial, sistemet hidraulike, inxhinieri bimore, rruge, etj. Te marre pjese ne tendera dhe gara private ose publike, ndertimi dhe restaurimi i fabrikave te te gjitha llojeve, per vete apo te trete, blerjen e tyre. Shitja dhe dhenia me qira e tokes dhe ndertesave te gjitha llojeve, blerjen dhe dhenien me qira te pasurive te patundshme te gjitha llojeve, administrimin dhe menaxhimin e pasurive te patundshme te cdo lloji dhe cdo veprimtari tjeter te lidhur me industrine e ndertimit ketu gjithashtu perfshire edhe projektimin nese kerkohet nga bleresi, nga tenderuesi. Krijimin dhe menaxhimin e programeve kompjuterike, menaxhimi i arkivave fizike, ruajtje ne forme kompjterike te arkivave, krijimi i arkivave elektronike. Blerje, shitje, instalim dhe mbeshtetje te produkteve hardeare dhe softwer. Blerje, shitje dhe instalimin e pajisjeve, mobilje zyre dhe te produkteve, duke perfshire furnizimet, si dhe ndertimin e impianteve qe lidhen me perdorimin e tyre. Organizimi, zbatimi dhe menaxhimi i seminareve, konferencave, kurse dhe shkolla te formimit profesional gjithashtu, edhe ne bashkepunim me Autoritetet Lokale dhe private. Kryerja e studimeve dhe kerkimeve, si dhe konsulence informatike, organizimin dhe menaxhimin e sherbimeve. Krijimi i qendrave te kualifikuar per qellime statutore. Zhvillimin, prodhimin dhe shperndarjen e materialeve arsimore: broshura, materiale promocionale, me perjashtimin te gazetave. Promovimi, krijim dhe pjesemarrje ne nisma promovuese te rendesishme lokale, kombetare ose te huaj (perfshire edhe hapjen e zyrave apo agjencive te reja). Tregtim dhe prodhim i materialeve per paketim. Organizim eventesh, konferencash. seminaresh, fushata marketingu, dasma, design, grafika reklamash, montim dhe prodhim spotesh publicitare, montim-cmontim-dhenie me qera te pajisjeve dhe materialeve per arredimin e eventeve te ndryshme per promovimin e biznesit e te tjera. Per te arritur objektin e kompanise dhe pa e zgjeruar ate, shoqeria mund te kryejne te gjitha aktivitetet me pasurite e luajtshme dhe te paluajtshme dhe cdo veprimtari tjeter te nevojshme ose te dobishme. apo te kreditimit, qirane financiare, te marre me qera ndonje shoqeri tjeter objekti i te cilit eshte i ngjashem
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Edmir Dano 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Edmir Dano
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Die Krone International
Die Krone International
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!