Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
Business Communication Marketing Group (BCM GROUP)
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51706038Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Hapja dhe administrimi i pergjithshem i Call Center, sherbimeve te te dhenave, data entry. Ofrim sherbimi in bound dhe utbound. Ofrim sherbimi te ndryshme e te Gjithfarellojshme nepermjet telemarketing-ut. Organizimi dhe drejtimi per llogari te te treteve i Call Center.Kerkime Tregu Sondazhe opinioni,realizimi,drejtimi,tregtimi dhe shperndarja i prodhimeve dhe programeve Softeere, faqe web ne Internet. Sigurimi i sherbimeve telematike. Te ofroje sherbim ne fushen e telekomunikacionit,si ne rrjetin fiks ashtu edhe ne ate celular ne teritorrin shqiptar edhe ne ate europian dhe me gjere.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kliti Tahiraj 33
Hener Kallashi 34
Elsi Tahiraj 33
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Kliti Tahiraj, Hener Kallashi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Business Communication Marketing Group (BCM GROUP)
Business Communication Marketing Group (BCM GROUP)
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!