Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
FORTESA SECURITY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51705031B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sigurimi fizik i objekteve shteterore e private i personave si dhe veprimtarive social-kulturore, sportive, fetare e politike etj. i cili ushtrohet ne te gjithe territorin e vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Redin Popa 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Redin Popa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FORTESA SECURITY
FORTESA SECURITY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!