Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
DIMENSION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51705004E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e konsulences dhe te menaxhimit te burimeve njerezore.Menaxhim strategjik ne fushen e burimeve njerezore.Sherbime te keshllimit dhe rekrutimit ne kete fushe.Politikat e burimeve njerezore.Zhvillimi i proēedurave te burimeve njerezore.Trajnimi dhe zhvillimi.Proēes I plote rekrutimi punonjesish.Pregatitje te pagave dhe zhvillime te sistemit te kompesimit.Ēertifikim per Burime njerezore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Diana Avram 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Diana Avram
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DIMENSION
DIMENSION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!