Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
INVEEN GROUP
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51627023C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Projektimin, realizimin ose instalimin, dhe/ose mirėmbajtjen e programeve kompjuterike, duke pėrfshirė, por pa kufizuar: programe operative dhe/ose aplikative pėr desktop, web, dhe/ose mobile; dhe/ose sisteme "embedded". Projektimin, realizimin, dhe mirėmbajtjen e sistemeve dhe/ose aparaturave informatike, tė telekomunikacionit, dhe/ose dixhitale. Projektimin, realizimin, dhe/ose mirėmbajtjen e sistemeve tė sigurisė informatike, telekomunikacionit, dhe/ose mbikqyrjes. Projektimin, realizimin, dhe/ose mirėmbajtjen/menaxhimin e regjistrave (baza tė dhėnash). Pėrvetėsim dhe trajtim tė dhėnash. Duke pėrfshirė, por pa kufizuar: realizimin dhe/ose tregtimin e tė dhėnave; dhe/ose ngritjen dhe menaxhimin e call center(ave). Tregtimin e produkteve softėare dhe hardėare. Duke pėrfshire, por pa kufizuar, pėr: sistemet informatike; sistemet e telekomunikacionit; dhe/ose sistemet dhe/ose aparaturave dixhitale. Shėrbim teknik dhe mbėshtetje pėr softėare dhe hardėare. Shėrbim telekomunikacioni. Duke pėrfshirė, por pa kufizuar, shėrbim: interneti, hostimi, mail server, dhe/ose regjistrim domaini. Shėrbim marketingu. Duke pėrfshirė, por pa kufizuar: projektim, realizim, dhe/ose menaxhim fushatash online dhe/ose offline; Shėrbim kėshillimi (konsulence). Duke pėrfshirė, por pa kufizuar, kėshillim pėr: teknologjinė e informacionit dhe/ose telekomunikacionit; dhe/ose marketing online dhe/ose offline. Trajnim pėr software dhe hardware. Duke pėrfshirė, por pa kufizuar, pėr: pėrdorimin e programeve dhe teknologjive informatike; pėrdorimin e teknologjive te telekomunikacionit; dhe/ose pėrdorimin e sistemeve dhe/ose aparaturave dixhitale. Veprimtari import dhe/ose export pėr tė gjithė, disa, njė, ose asnjė nga produktet dhe/ose shėrbimet nė objektin e shoqėrisė. Me qėllim arritjen e objektit tė shoqėrisė, shoqėria mundet, perveē tė tjerave tė realizojė veprimtari me pasuri tė luajtshme apo tė paluajtshme, tregtare, industriale dhe financiare, tė cilat do t'i shohė tė nevojshme pėr pėrmbushjen e qėllimit tregtarė tė shoqėrisė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shefqet Avdullau 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Shefqet Avdullau
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
INVEEN GROUP
INVEEN GROUP
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!