Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
Truly Nolen Albania
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51627021J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria do te ushtroje veprimtarine e saj ne: Pastrim dhe dizinfektim i te gjitha llojeve te objekteve Ndermjetesim ne tregtine e produkteve te shumellojshme. Tregeti me shumice e pakice e produkteve farmaceutike. Tregeti me shumice e pakice e produkteve kimike. Tregeti me pakice e shumice e prukteve te tjera ne dyqane te specializuara. Veprimtari te veterinarise. Ndermjetesim ne tregeti te specializuar ne produkte te caktuara ose per grup produktesh. Pastrimi dhe evititmi i ujerave ndotese, trajtimi i mbeturinave, veprimtari sanitare te ngjashme. Tregeti me pakice e mjeteve medicinale dhe ortopedike. Administrim dhe konsulence ne fushen e tregetise, elektro-shtepiake, mjekesore e aparaturave te ketij lloji. Tregetise me shumice dhe pakice i te gjithe artikujve industriale. Import-eksport i ketyre artikujve. Me qellim venien ne zbatim te objektit te shoqerise, shoqeria do te mund te kryeje veprimtari industriale, tregtare si dhe imobiliare, te cilat do te jene te lidhura pergjithesisht me veprimtarine kryesore, por gjithmone dhe ne cdo rast jo si veprimtari paresore por ekskluzivisht plotesuese dhe ne funksion te venies ne jete te objektit te shoqerise dhe ne ?do rast ne perputhje me legjislacionin ne fuqi per sa i perket kesaj fushe. Shoqeria do te mund te perdore te gjitha lehtesirat dhe mundesite e parashikuara nga ligjet ne fuqi apo ato qe do te hyjne ne fuqi ne te ardhmen, me qellim arritjen dhe realizimin e objektit te shoqerise. Shoqeria, gjithmone dhe me te vetmin qellim realizimin e objektivave te shoqerise, dhe thjesht ne funksion te tyre do te mund te procedoje me pjesemarrjen ne shoqeri te tjera te themeluara ose qe do te themelohen, te cilat kane qellim te ngjashem, te lidhur apo te perafert me te, ne kufijte e parashikuar me ligj, ashtu si dhe do te mund, gjithmone ne funksion dhe jo ne menyre paresore, te garantoje ne cilesine e dorezaneses detyrime te marra persiper edhe nga te tretet, si dhe do te mund te marre kredi bankare apo ne menyre me te pergjithshme t'i drejtohet gdo lloji forme financimi duke dhene edhe garanci hipotekore mbi pasuri te paluajtshme te cilat do te konsiderohen te nevojshme dhe te dobishme me qellim realizimin e objektit te veprimtarise se shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ardit Bajraktari 50
Alban Gunga 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ardit Bajraktari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Truly Nolen Albania
Truly Nolen Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!