Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
MiCube
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51623505O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Konsulencė, projektim, realizim dhe mirėmbajtje nė teleasistencė tė: A.Sistemeve informativ hardware, software, rrjeti (man, wan dhe lan) edhe nė fibra optike, cloud computing, server dhe server virtual, backup, data recovery dhe disaster recovery, kompjuter personal, printime, vazhdimėsi biznesi, zgjidhjeve menaxheriale, CRM, ERP, produkte marketingu tė web-it, zgjidhje manaxheriale dhe bashkepunimi, manaxhim nepermjet telekontrollit nėpėrmjet internetit, produkte dhe zgjidhje IoT dhe IoE, data center, server dhe web farm; B. zgjidhje e komunikimit web (marketing, reklama dhe pozicionime), faqet e internetit dhe e-commerce, aplikacione dhe zgjidhje program pėr smartphone tė optimizuara (iOS dhe Android); C. sisteme teleselling, qendra thirrjeje Call Center, dhe menaxhimi i klientėve nėpėrmjet web-it, chat-it ose video chat-it; D. sisteme komunikimi VoIP dhe telefoni tradicionale, sisteme komunikimi radio, PMR, DECT DHE GSM, sisteme audio dhe video konferencash; E.sisteme tele-prezence dhe tele-punėsimi, data entry dhe pėrpunim tė dhėnash; F. bridges-radio, sisteme komunikimi pikė-pikė dhe pikė-multipikė, sistem marrės dhe transmetues video DVB-T / S; G.Sisteme tradicionale video-vėzhgimesh dhe IP, sisteme sigurie, cloud storage, analiza video dhe sistemet IVR, sistemet pėr vėzhgimet nė rrugė, autostrada dhe hekurudha, sisteme tė mbrojtjes pėr instalimet e ndjeshme (kazermat, ente qeveritare, kanalesh shkarkues, burimeve hidrike, centralesh elektrike); H. Sisteme sigurie aktive dhe pasive tradicionale dhe web, mbrojtje perimetrale, sisteme alarmesh, sisteme pėr zbulimin dhe sinjalizim zjarri; I. Sisteme kontrolli per hyrjet, menaxhim tė personelit dhe kontrollit tė rpezencave nė punė; J. sisteme ndjekjesh satelitore dhe lokalizimi; K. impiante pėr prodhimin nga energjisė sė rinovueshme (energji eolike dhe diellore), impiante elektrik civilė dhe industrialė, kabina tensioni tė mesėm dhe tensioni tė ulėt; L. sisteme pėr kontrollin e energjisė, matjen, kursimin e energjisė dhe menaxhimin mė tė mirė tė burimeve tė energjisė; M.sisteme dhe zgjidhje pėr Energy Quality dhe Energy Continuity pėr kompanitė, instalime tė ndjeshme (kazerma, ente qeveritar, kanale shkarkues, burime hidrike, centrale elektrik) dhe mjediseve kritike (shendėsi dhe spitale); N.automatizim industrial tė proceseve prodhuese; O.sisteme tele-menaxhimi dhe tele-kontrolli per burime hidrike (puse, depozita dhe ēisterna); Aktivitete marketingu dhe tele-shitjeje, hulumtim tė tregut, aktivitete promovimi dhe kėrkimi nė tregun global edhe nėpėrmjet internetit; Call center dhe menaxhim i klienteles nėpėrmjet internetit; Kėrkim, projektim dhe zhvillim tė: 1. prototipeve, prodhimeve pėrfundimtare, pjesore dhe komponentė pėrbėrės, aksesorė, karta elektronike, software, printera dhe modele 3D; 2. projektimi, perpunimi grafik, perkthimi dhe design, graphics pėrpunimi, pėrkthimi dhe printime tė Flyer-ave, broshurave dhe materialeve reklamues per evente, panaire dhe fushata promocionale edhe internet; realizimin e logove dhe manaxhimin e imazheve te kompanive, manaxhimin e shtėpive botuese pėr llogari tė tė tretėve; 3.shitje me shumicė dhe pakicė dhe me detaje tė produkteve, pjesė apo aksesorė nė tregun lokal dhe global qofshin kėto prodhime vendase edhe tė tė tretėve edhe nėpėrmjet internetit; 4. asistencė dhe konsulencė kompanish pėr ndėrkombėtarizimin, delokalizimin dhe zhvillimin e veprimtarisė prodhuese dhe tė biznesit, kerkim tregu, kerkim dhe manaxhim te klientelės sė furnizuesve, formim, dhe pėrditėsim. Gjithashtu, Shoqėria mund tė kryejė ēdo aktivitet tjetėr biznesi, i cili nuk ėshtė i ndaluar nga ligji i zbatueshėm nė Republikėn e Shqipėrisė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Francesco Falagario 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Francesco Falagario
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MiCube
MiCube
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!