Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
AgroAl International
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51623024N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Objekti i veprimtarise se shoqerise konsiston ne kryerjen e te gjitha veprimtarive te pranuara dhe te ligjshme ne nivel kombetar dhe nderkombetar. Aktiviteti kryesor i shoqerise do jete : Prodhim, perpunim, import, eksport dhe shitje produktesh bujqesore e blegtorale. Prodhim, shitje, import dhe eksport kafshesh bujqesore e shtepiake perfshi rritjen e peshkut, sperme e material gjenetik, rasat, fidana etj. Import export makinerish e linjash per prodhimin e perpunimin e produkteve bujqesore e blegtorale.Shoqeria brenda hapesirave te parashikuara nga legjislacioni ne fuqi, do te kryeje ēdo operacion tregtar dhe financiar qe lidhet drejtperdrejt ose terthorazi me objektin e veprimtarise se saj. Kjo perfshin gjithashtu hapjen e veprimtarive te reja, krijimin e sipermarrjeve te reja dhe pjesemarrjen ne sipermarrje te tjera, si brenda dhe jashte vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alma Tafani 80
Klara Buda 20
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Alma Tafani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Elton Tirana 16/01/2016
AgroAl International
AgroAl International
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!