Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
BALCANEUROLINES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51622503Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Transport te udhetareve e mallrash brenda dhe jashte vendit per vete dhe per te trete. Veprimtari ne fushen e sherbimeve, si agjensi transporti udhetaresh e mallrash, turistike, doganore spedicionere, detare, shitje biletash.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Danin Ēinari 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Danin Ēinari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BALCANEUROLINES
BALCANEUROLINES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!