Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
REISSWOLF Albania
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51621017U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Arkivim i materialeve te dixhitalizuar nepermjet nje sistem te integruar, manaxhimi te te githa llojeve te arkivave duke filluar nga transporti i arkivave prane mjediseve arkivuese, magazinimi,, arkivimi elektronik dhe dixhital, ofiimi i mjeteve mbeshtetese per arkivimin e dokumentacionit si: database dhe programe arkivimi, manaxhimi fizik i arkivave, shpemdarjen dhe venien ne dispozicion te kutive te kartonit me qellim aridvimin dhe dixhitalizimi i tyne. Regjistrim dhe arkivim elektronik. Mbledhja, transporti, ofrimi i mjeteve mbledhese te dokumentave per shkaterrirn,kuti alumini me sisteme sigurie te larte. Manaxhim i dokumentave per shkaterrim, pergatitje dhe monitorim i dokumentave per shkaterrim, shkaterrin i dokumentave dhe materialeve te arkivuar te mrra direkt per shkatemm nga klienti. Ēertifikim dhe pajisje me ēertifikaten per shkaterrimin e dokumentave. Sherbim konsulence dhe trajnim duke perfshire sherbime ekstra mbeshtetese te proceseve te arkivave sipas kerkeses se klientit.Manaxhim i integruar i mbetjeve jo te rrezikshme si leter, karton, tallash, qelq, plastik, elektrike, elektronike duke perfshire grumbullirnin,transportin, seleksionimm,riciklimin, rikuperimi dhe asgjesimi e mbetjeve dhe mbikeqyrja e ketyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gent Prizreni 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Nevi Kelmendi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
REISSWOLF Albania
REISSWOLF Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!