Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
FMI TRADE & CONSTRUCTION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51620030T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me pakice te gjithe llojeve te produkteve industriale, materiale ndertimit, tekstile, konfeksione, makineri e pjese nderrimi, makineri e vegla bujqesore, automjete dhe pjese kembimi te tyre, kimikate te ndryshme, detergjente, lende petrokimike, plehra kimike, mallra te ndryshem per bujqesi, minerale te zeza dhe me ngjyre, mermere e prodhime mermeri, pajisje dhe makineri elektrike dhe elektronike, makineri optike dhe laboratorike. Studimi, projektimi, financimi, ndertimi, menaxhimi i ndertimeve civile, ekonomike, social-kulturore dhe industriale, ushtarake, tregtare, shtepi banimi, infrastrukture, rruge, ura, kanalizime dhe ujesjellesa, parqe industriale, aeroportuale, etj. Investime ne turizem, hapje dhe shfrytezim hotelesh, motelesh, bar-kafe, restorantesh, diskotekash, qendrash pushimi dhe kurative ne fushen e turizmit ne pergjithesi. Agjenci dhe aktivitet imobiliar te pasurive te paluajtshme si dhe te pasurive te luajtshme. Veprimtari komisionere, ndermjetesimi, perfaqesimi, konsulence. Aktivitet ne fushen e transportit te mallrave dhe pasagjereve me mjetet e vete shoqerise ose per llogari te te treteve, agjenci turistike. Hyrja ne tratative dhe biznese me shoqeri te tjera qe kane te njejtin objekt veprimtarie. Krijimi, blerja, financimi, investimi, hyrja ne marredhenie te ndryshme me te tretet, kryerja e sipermarrjeve dhe projekteve, perfshi sherbimet menaxhuese, keshilluese, planifikuese, financiare, turistike, teknike, administrative. Kryerja e sherbimeve per vete dhe per te trete, rikonstruksione per vete dhe te trete, prodhimi i materialeve te ndertimit dhe tregtimi i tyre me shumice dhe pakice. Kerkimi, analizimi dhe perzgjedhja e personelit tekniko-administrativ. Punesimi i personelit te kualifikuar dhe venia ne dispozicion te kompanive nderkombetare. Konsulence juridike me kontraktoret e huaj ne trajtimin e ligjeve shqiptare apo ceshtje te ndryshme ligjore. Konsulence me kontraktoret e huaj ne kerkimin e personelit lokal tekniko-administrativ dhe venia ne dispozicionin te kontraktoreve. Konsulenc me kontraktore te huaj dhe vendas per tenderimin e projekteve me financim te huaj. Komisionere per bisnese te ndryshme. Shoqeri kryen cdo lloj veprimtari te dobishme per arritjen e objektit te saj, duke perfshire edhe pjesemarrje ne kuota dhe aksione ne shoqeri dhe ndermarrje te tjera.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Renisa Ibrahimi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Renisa Ibrahimi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FMI TRADE & CONSTRUCTION
FMI TRADE & CONSTRUCTION
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!