Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
SFP INTERNATIONAL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51617010N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tė gjitha aktivitetet qė njė shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar mund tė ushtrojė nė bazė tė legjislacionit shqiptar, brenda ose jashtė territorit tė Republikės sė Shqipėrisė, duke pėrfshirė por pa u kufizuar nė: - veprimtari konsulence dhe asistence ligjore para juridiksioneve vendase dhe ndėrkombėtare;- veprimtari suporti logjistik dhe administrativ nė drejtimin e ēėshtjeve ligjore, edhe pėr llogari tė shoqėrive apo studiove ligjore tė huaja; - veprimtari konsulence, projektimi dhe drejtimi nė kuadėr tė projekteve europiane.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Manuela Marchioni 25
Andrea Saccucci 75
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Manuela Marchioni
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SFP INTERNATIONAL
SFP INTERNATIONAL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!