Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
Narex Investing Group Albania Company
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51617007Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Reklamim, Promocion dhe Blerje dhe Shitje te produkteve dhe paketave te produkteve te ndryshme si industriale, ushqimore, kozmetike dhe te tjera pa kufizim, nepermjet internetit dhe mjeteve te tjera elektronike. Blerje dhe Shitje on line te produkteve te ndryshem te cfaredolloj natyre nepermjet Internetit dhe ēdo menyre apo forme tjeter elektronike. Te gjitha veprimtarite dhe sherbimet e tjera ne fushen tregtare, financiare, ekonomike dhe te ndryshme te cilat nuk bien ne kundershtim me kushtetuten dhe ligjet e Republikes se Shqiperise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Tufan Nardali 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Tufan Nardali
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Narex Investing Group Albania Company
Narex Investing Group Albania Company
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!