Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
THINK PARTS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51617003H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim i pjeseve te kembimit per makina kafeje(ekspres kafe), makina akulloreje, mullinje kafeje, pjese kembimi per fadroma.Permistopa dhe guarnicione te te gjitha llojeve dhe permasave etj... Tregtimi me shumice dhe pakice i ekspreseve te kafese, Import - Export i makinerive te ndryshme per perpunimin dhe paketimin e kafese kokerr (te paperpunuar dhe te perpunuar). Ndertim dhe montim i pajisjeve elektro-mekanike si eksprese, impiant i pjekjes dhe perpunimit te te kafese per te gjitha llojet e produkteve dhe makinerive te kafese dhe nenprodukteve te saj, makineri te tjera ndihmese te tipit prodhues ose perpunues te kokerres se kafese jeshile dhe kafese perfundimtare.Import - export te pjeseve te makinerive te kafese dhe makinerish te tjera te lidhur me kafene.Perfaqesim tregetar dhe agjent, tregtim me shumice dhe me pakice. Import dhe tregtim i pajisjeve te ndryshme gastronomic.Tregtim me shumice dhe pakice te produkteve ushqimore, bujqesore dhe industrial. Import — export dhe tregtim i makinerive te ndryshme te ketyre produkteve.Konsulence ne fushen juridike, financiare ekonomike si dhe ofrimi i konsulences per te rejat e fundit te shkences dhe teknologjise (know-how). Studime e projektime ne te gjitha fushat e ekonomise dhe shkences. Kryerjen e te gjithe operacioneve tregtare industrial dhe financiare mbi pasuri te luajtshme apo te paluajtshme, te konsideruara te dobishme ose te nevojshme per arritjen c qellimit te aktivitetit si dhe te atyre veprimeve qe lidhen direct apo indirect me te perfshire pjesemarrjen ne shoqeri te tjera qe kane objekt te njejte apo te ngjashem dhe ne nje fare menyre te lidhur direkt apo indirekt rne qellimin e shoqerise, si dhe cdo aktivitet tjeter i cili nuk bie ndesh me legjislacionin shqiptar ne fuqi
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arsen Breshanaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Arsen Breshanaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
THINK PARTS
THINK PARTS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!