Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 09 Maj 2018
E.L.S.A-SONS
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51616027C-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime Hotelerie, kateringu, spitalore dhe resorantesh, multifunksionale. Do te kete per objekt te veprimtarise se saj e cdo veprimtarie te lejuar nga ligji dhe/ose pjesemarrjen ne cdo veprimtari apo aktivitet te ligjshem qe mund te kryej nje shoqeri me pergjegjesi te kufizuar, e krijuar ne baze tc legjislacionit shqiptar sikurse mund te ndryshohet, dhe ne vecanti ofrimin e sherbimeve te keshillimit dhe ndermjetcsimit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Elis Kalludhi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
E.L.S.A-SONS
E.L.S.A-SONS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!