Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
Resalb Industry
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51614506A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin, tregtimin, importimin, eksportimin dhe instalimin e komponentėve, strukturave, pajisjeve dhe elementėve tė arredimit pėr industritė, tregtimin e materiave tė ndėrtimit pėr shtėpi, strukturave fikse nė metal dhe xham, prodhimin, tregtimin, importimin, eksportimin dhe istalimin e elementėve tė komunikimit (pėr shembull: tabela publicitare, flamuj, stenda, simbole, etj) duke pėrfshirė pėrpunimin dhe stampimin e materialeve tekstile dhe plastike me tė cilat prodhohen; pėrgatitja dhe arredimi i dyqaneve, zyrave dhe banesave, duke pėrfshirė dhe veprat murale dhe impiantet; kryrjen e punimeve tė ndėrtimit, hidraulike dhe elektrike, impiantet termike, tė ventilimit dhe kondicionimit, punimeve pėr lyerje ndėrtimore dhe industriale; furnizimin dhe instalimin e veglave metalike, drurit, materialeve plastike, materialeve tekstile, materiale guri, materiale xhami, me stampė, bojrave dhe vernikėve; furnizimi i materialeve tė izolimit termik, akustik, kundrazjarrit; punime suvatimi dhe hidroizolimit, punime dhe impjantet hidraulike, termohidraulike, elektrike dhe punimet e zdruktharisė; qiradhėnia, shitja dhe blerja e ēfarėdo pasurie tė patundshme, duke pėrfshirė dhe ndėrtimin e tyre, ristrukturimin e pasurive tė paluajtshme, pėr llogari tė tij ose tė njė pale tė tretė. Shoqėria mund tė ushtrojė tė gjitha aktivitetet e tjera tregtare, industriale dhe financiare, operimin me pasuri tė tundshme dhe tė patundshme, qė nga organet administruese do tė konsiderohen si aktivitete operative, shtesė, tė lidhura, tė domosdoshme apo tė dobishme pėr realizimin e aktivitetit qė pėrbėjnė objektin social tė shoqėrisė, tė kėrkojė interesa apo tė ndėrmarrė pjesėmarrje nė shoqėri apo ndėrmarrje tė tjera qė kanė si objekt aktivitete analoge, tė pėrafėrta, tė lidhura me tė sajat, si nė mėnyrė direkte ashtu edhe indirekte, si nė Shqipėri ashtu edhe jashtė shtetit, e gjithashtu tė japė garanci dhe tė ofrojė dorėzani nė favor tė tė tretėve, edhe pa pagesė, e gjitha kjo pėr sa kohė kėto aktivitete tė mos kryhen nė ngarkim tė publikut dhe masa e ushtrimit tė tyre tė mos jetė mbizotėruese nė raport me ato aktivitete qė pėrbėjnė qėllimin social.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
RESOLFIN S.R.L 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Nevjana Kacmoli, Fiorenza Iademarco, Enrico Scozzari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Resalb Industry
Resalb Industry
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!