Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
ITALQUARRY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51610508T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Aktivitete ne fushen e prodhimit te materialeve te ndertimit, mxjerrjes, shfrytezimit dhe perpuniimit te burimeve minerale, mermereve, graniteve etj.Tregtimin e materialeve te ndertimit te prodhuara nga shfrytezimi perpunimi dhe proa!himi i burimeve minerale, mermereve graniteve etj. Importin dhe eksportin e produkteve industriale te materialeve te ndertimit. graniteve, mermereve etj ,me shumice e pakice. Dhenia me qera e pajisjeve e teknologjise se prodhimit te materialeve te ndertimit, magazinave etj Ka te drejte te bashkepunoje me qellim fitimi ne ndermarrje ose shoqeri te tjera te gfaredo lloji, dpi dhe sido qe te jene krijuar ato; ēdo lloj tjeter aktiviteti financiar, tregetar, industrial, ndertimi qe do te shihet ne interes te realizimit te objektit social te saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
WHITE STONE 40
ANDROS MARBLES s.r.l 60
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Vittorio Reisoli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ITALQUARRY
ITALQUARRY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!