Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
TEERANA.COM
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51608014A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Objekti i veprimtarise se shoqerise eshte ne fushen : E-commerce(tregti elektronike),krijim Software,Import - Eksport, shitblerje me shumice dhe pakice te produkteve joushqimore. Marketingut,Distribucionit, Konsulences,Reklamave. Import-Eksport,shitblerje me shumice dhe pakice te komfeksioneve,produkteve joushqimore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bledi Shkurta 80
Kreshnik Balani 20
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Bledi Shkurta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TEERANA.COM
TEERANA.COM
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!