Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
AML SHIPPING CO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51607030A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 14,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e sherbimeve:agjensi e spedicioni, projektim logjistike, magazinim dhe zhdoganim dhe ēdo sherbim tjeter logjistik qe lidhet me anijet, tregtaret dhe transportuesit detare.Aktivitet perfaqesimi dhe tregtimi te sherbimeve te transportit detar te mallarave dhe sherbime te administrimit e pajisjeve me personel per anijet; agjent portual per te kryer sherbime portuale,prokurim i sherbimeve te agjencise ne fushen tregtare dhe ne fushen e transportit detar kundrejt shoqerive dhe linjave te transportit detar, kryerjen e veprimtarive multimodale (si transport ne toke) dhe/ose veprimtarive te spedicionit te mallrave, prokurimi i sherbimeve te tjera mbeshtetese ne lidhje me transportin me te gjitha mjetet (sherbime tregatre, financiare, operative, administrimi dhe keshillimi).Agjensi detare per kryerjen e te gjitha sherbimeve te agjentit detar, kryerja e sherbimeve logjistike per zoteruesit e anijeve, zoteruesit e mallrave si dhe per derguesit dhe pritesit e mallrave ne lidhej me trajtimin e mallrave, transportin dhe administrimin e tyre; sherbime si agjensi doganore.Aktivitet ne fushen e transportit: kryerja e transporteve kombetar e nderkombetar te mallrave per vehte dhe per llogari te te treteve, kryerje dergesash ne rruge detare
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Bledar Prifti 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Marije Gjonēa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AML SHIPPING CO
AML SHIPPING CO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!