Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Korrik 2018
ANTIGONE INVESTMENT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51602004J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Hotel, Bar, Restorant. Tregti me pakice e shumice te produkteve ushqimore.lmport-Export mallrash. Organizim eventesh, konferencash, panairesh. Ndertimi i punimeve civile dhe industriale, sisteme hidraulike, instalime, ndertim rrugesh, etj., te marre pjese ne gara publike dhe private, ndertim dhe restaurim i objekteve te te gjitha llojeve, per vete dhe te trete; shit-blerje, qeradhenie-qeramarrje te tokes dhe ndertesave te cdo lloji, ndertim stendash panairesh, organizim panairesh, administrimin dhe menaxhimin e te gjitha llojeve te pasurive te patundshme dhe aktivitete te tjera lidhur me ndertimin e veprave industriale ketu perfshire edhe fuqine punetore nese kerkohet nga bleresi; krijimin dhe menaxhimin e programeve kompjuterike, te menaxhimit te arkives fizike, kompjuterike perpunimit te te dhenave, ruajtje te arkives fizike apo ne burime te tjera; blerjen, shitjen, instalimin dhe mbeshtetjen e produkteve hardware dhe software; blerjen, shitjen dhe instalimin e pajisjeve dhe mobilje zyre, duke perfshire fumizimet per vete dhe te trete.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Florian Budina 51
Vasi Avrami 49
Sektori ekonomik: hoteleri-turizem
Administratorė: Florian Budina
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ANTIGONE INVESTMENT
ANTIGONE INVESTMENT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!