Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 24 Gusht 2019
E.A.R.Consulting
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51601009V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ofrimi i sherbimeve ligjore, personave fizike dhe juridike, shqiptare apo te huaj. Keshillimi, pergatitja e dokumentave ligjore si dhe perfaqesimi ne gjykata dhe perpara institucioneve te tjera publike apo private. Negocimi per rikuperimin e detyrimeve financiare qe rrjedhin nga titujt ekzekutive apo nga akte te tjera ligjore
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Aurel Palla 65
Redi Mici 35
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Aurel Palla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
E.A.R.Consulting
E.A.R.Consulting
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!