Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 23 Prill 2018
NEW ALBANIA CONSULTING
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51530003A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: IMPORT-EKSPORT dhe tregtim te Artikujve tė ndryshėm industrial, ushqimor, bujqesor, sportiv. Tregeti automjetesh, kamionesh dhe mjete te tjera te renda, tregeti veshmbathje, prodhim dhe tregetim i derivateve te ndryshme te drurit, veprimtari ne fushen e Fasoneve, organizim panairesh dhe ekzopozita te ndryshme artistike dhe tregtare, shit-blerje pasuri te paluajtshme. Investime nė sektorė tė ndryshėm tė ekonomisė, tė objekteve tė prodhimit, tė infrastrukturės private ose publike, turizmit etj. Shoqėria do tė kete per objekt te veprimtarise se saj e ēdo veprimtarie te lejuar nga ligji dhe/ose pjesėmarrjen ne ēdo veprimtari apo aktivitet te ligjshėm qe mund tė kryej njė shoqėri me pėrgjegjėsi te kufizuar, e krijuar ne baze te legjislacionit shqiptar sikurse mund te ndryshohet, dhe ne veēanti ofrimin e sherbimeve te kėshillimit dhe ndėrmjetėsimit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Roland Ribaj 50
Franco Aldo Viola 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Roland Ribaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NEW ALBANIA CONSULTING
NEW ALBANIA CONSULTING
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!