Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
SMART SERVICE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51528002F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregetimi me shumicė dhe pakice, import eksporti i artikujve te ndryshem indusirale, ushqimore, bujqesore, blektoriale, pije, veshmbathje e konfeksione, makineri e paisje kancelarie, kinkaleri e artikuj shkollore, pjese kembimi per auiomjete, elektrike dhe elektronike, si orendi shtepiake, fruta perime, produkte te detit, peshk etj., bime medcinale etero-vajore dhe mjeksore, prodhime estetike dhe kozmetike parfumeri dhe detergjente, prodhime te mishit dhe nenproduktet e tij, qumshtit dhe nenproduktet e tij.- Prodhimin e ujit te pishem dhe pijeve te tjera freskuese dhe alkoolike si dhe tregetimin e tyre.- Tregtimi me shumice dhe pakice i karburanteve dhe vajrave lubrifikanie. - Hoteleri-Turizem, Bar-kafe, restorant.- Transport mallrash brenda dhe jashte vendit.- Kryerje e punimeve te ndryshme ndertimore, objekte social-kulturore, banimi, projektim per zbatimin e tyre, rruge, kanalizime, asfaltime, vepra arti, prodhim per perdorimin e shitjeve te malerialeve inerte, hapjen e linjave te inerteve, rikonstruksione te cdo lloji etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Giovanni Damo 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Giovanni Damo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SMART SERVICE
SMART SERVICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!