Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
JUPITER SOFT
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51517013L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-Export, tregti dhe shitje me shumice dhe pakice i produkteve te ndryshme te tilla si: 1. tregtimi i paisjeve dhe programeve kompjuterike, paisjeve te telekomunikacionit, elektronike,2-tregtimi i produkteve te ndryshme ushqimore dhe bujqesore si oriz, sheqer, mjalte, ereza Indiane, etj; 3-tregtimi i ilaceve, 4-tregtimi i pelhurave tekstile si pambuku, mendafshi, etj; 5-tregtimi i bizhuterive, arit, argjendit, dhe gureve te cmuar, 6-tregtimi i produkteve artizanale Indiane, 7-tregtimi i materialeve ndertimore, 8-ofrimi i sherbimit te programimeve informatike, etj. Ne perputhje me Legjislacionin Shqiptar, ne menyre qe te arrije objektivin e mesiperm, shoqeria mund: (i) te ofroje trajnime profesionale per punonjesit e saj dhe palet e treta ne auditim, kontabilitet dhe aspekte te lidhura duke perfshire mbeshtetje teknike per organizimin e trajnimit; Shoqeria do te kryeje cdo aktivitet tjeter i cili lidhet me qellimin dhe qe e favorizon ate. Shoqeria do te veproje sipas ligjeve dhe rregulloreve perkatese dhe standardeve me te mira te etikes.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Hemantkumar Chandrakant Randive 51
Erjona Caco 49
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Hemantkumar Chandrakant Randive
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
JUPITER SOFT
JUPITER SOFT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!