Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
Project Eagle
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51517007N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Katering, restorant, ekspert vererash dhe ushqimesh, eksport & Import dhe kerkime ne lidhje me ushqimet.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Md Faisal Uddin 100
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Md Faisal Uddin
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Project Eagle
Project Eagle
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!