Ndryshimi i fundit: E Enjte, 14 Qershor 2018
HEALTHCARE PHARMA SOLUTIONS (H.P.S)
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51517006F-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Konsulence, asistence dhe manaxhim ne fushen farmaceutike dhe shendetesore per produkte me pershkrim dhe OTC ne promovimin, marketimin, rregjistrimin, cilesine e zinxhirit te shperndarjes, kuadrin ligjor, shitje, akses, kuadrin regulator, kuadrin mjekesor etj. Studime te ndryshme tregu, pregatitje projektesh, plane biznesi dhe programesh ne fushat e mesiperme. Konsulence dhe asistence ne pergatitjen dhe/ose permiresimin e legjislacionit ne fushat e mesiperme, konsulence juridike e pergjithshme. Perkthime te specializuara farmaceutike/shendetesore, rekrutime (staff leasing) te perkohshme dhe te perhershme, organizim eventesh. Konsulence ne fushat ekonomike, tatim taksave, legjislacionit financiar, plan buxhete.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Kleita Xhafaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HEALTHCARE PHARMA SOLUTIONS (H.P.S)
HEALTHCARE PHARMA SOLUTIONS (H.P.S)
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!