Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 25 Maj 2019
MEDICAL +
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51517003E
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, veprimtari ne fushen e paisjeve mjeksore, sherbimeve, mjeksore, agrokultures, flores, faunes, konsulenca, transport mallrash brenda vendit, bar-kafe, agjensi turistike, agjensi udhetimi, ndertim per vete e per te trete, konstruksione te te gjitha llojeve, agjenti i trasferimit te parave me dhe per llogari te subjektit financiar jo-banke, shitje me shumice e pakice veshjesh e konfeksione te ndryshme, sherbime te ndryshme ne fushen e telekomunikacionit dhe informatikes, veprimtari komisionere, ushqimore ne pergjithesi, pije po dhe jo alkolike , duhan dhe cigare, industriale te te gjitha llojeve, elektroshtepiake dhe elektrokulturore, bujqesore, blegtorale dhe bime medicinale, prodhim dhe tregtim konfeksionesh, lende ndertimi dhe paisje higjeno-sanitare, ne fushen e informatikes, perpunim druri, agjensi shitje-blerje dhe dhenie me qera te pasurive te paluajteshme, transport mallra tokesor dhe detar per vete dhe per te trete si dhe cdo aktivitet tjeter i cili nuk bie ndesh me legjislacionin shqiptar ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sokol Xhabafti 50
Alqi Daci 50
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Sokol Xhabafti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MEDICAL +
MEDICAL +
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!