Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
FLUITECH
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51517002T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Importin dhe tregtimin me shumice dhe pakice te plehrave kimike, pesticideve dhe produkteve me rrezikshmeri te mbrojtjes se bimeve. Import eksportin e fruta perimeve dhe te gjitha prodhimeve agroushqimore; Shitja dhe instalimi i impianteve te ujitjes, impianteve kundra bresherit, materialeve per mbrojtjen dhe kultivimin e terrenit, instalimin dhe mirembajtjen e impianteve te pepunimit dhe trajtimit te ujrave, pishinave, impianteve kundra zjarrit. Shitjen, import- eksport, edhe nepermjet internetitte makinerive bujqesore dhe pjeseve te kembimit, ushqime per kafshet, farave, fertilizues dhe bime te llojeve te ndryshme. Shitjen, import- eksport, edhe nepermjet internetit te materialeve feramenta, te ndertimit, kopeshte, termohidraulike, boje, materiale elektrike, makineri dhe pajisje te ndryshme per agrikulturen dhe kopeshtarine, zootekniken. Realizimin dhe mirembajtjen e impianteve fotovoltaike, eolike dhe punime ne ndertim. Perfaqesimin e shoqerive te huaja ne Shqiperi. Per te arritur qellimin e saj, shoqeria me nje vendim te organeve administrative mund te themeloje shoqeri shqiptare dhe / ose te huaja dhe / ose te bleje e aksioneve ne shoqeri shqiptare dhe / ose te huaja.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Giuseppe Tubito 25
Alfonso Favata' 25
Massimo Favata' 25
IMS Group 25
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Giuseppe Tubito
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FLUITECH
FLUITECH
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!