Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
Rent a Car Albania
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51516028H-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import dhe eksport, shitje me shumicė e pakicė, mallrash dhe prodhimesh tė ndryshme. Kryerja e tė gjitha veprimtarive dhe shėrbimeve qė ligji i lejon shoqėrive tregtare. Import dhe eksport, shitje me shumicė e pakicė, e automjeteve tė tė gjithave llojeve e kategorive: e mjeteve tė ndryshme tė motorike, pėr transport udhėtarėsh dhe pėr transport mallrash, autoveturave, kamionėve, mikrobusave, autobusave, motoēikletave, biēikletave; e mjeteve apo automjeteve gėrmuese, thėrmuese, shtytėse, tėrheqėse, transportuese, shoqėruese, borėpastruese, bujqėsore, mjekėsore, ushtarake apo civile, tė blinduara, amfibe, si dhe tė ēdo lloj funksioni tjetėr; e mjeteve lundruese tė motorizuara apo jo; e mjeteve fluturuese, etj., tė tė gjitha llojeve e markave. Kryerja e shėrbimeve dhe riparimeve tė pėrgjithshme apo tė specializuara pėr tė gjitha llojet e mjeteve tė pėrmendura mė sipėr. Import dhe eksport, shitje me shumicė e pakicė, e pjesėve tė kėmbimit, nyjeve, agregateve tė mjeteve motorrike tė tė gjitha llojeve dhe markave, vajrave lubrifikantė, gomave dhe karburanteve. Qiradhėnie afatshkurtėr apo afatgjatė, si dhe qiradhėnie financiare e automjeteve tė tė gjitha llojeve, nė tė gjithė territorin e Republikės sė Shqipėrisė, por edhe jashtė saj, nė pėrputhje me pėrcaktimet pėrkatėse ligjore. Shėrbim Taksi. Transport udhėtarėsh qytetės (urban), ndėrqytetės (interurban), kombėtar dhe ndėrkombėtar. Transport mallrash brenda vendit dhe ndėrkombėtar. Organizim udhėtimesh turistike tė udhėhequra brenda dhe jashtė territorit tė Republikės sė Shqipėrisė; udhėtimesh tė udhėhequra malore, detare, fushore ne Shqipėri dhe jashtė saj; veprimtarish tė ndryshme sportive, si ecje malore, ski, alpinizem, sėrf, windsėrf, rafting, zhytje nėnujore, fluturime sportime, lundrim, gara tė ndryshme, etj. Biletari pėr udhėtime me hekurudhė, me autobusė, pėr fluturime ajrore, linja detare, etj. Rezervime dhe prenotime tė tė gjitha llojeve. Organizimi tė gjitha llojeve tė eventeve me natyrė kulturore, shkencore, sportive, politike, festive, pėrkujtimore, etj. Kėmbim valutor dhe transfertė parash. Tė gjitha veprimtaritė ndihmėse pėr kryerjen e veprimtarive tė pėrmendura mė sipėr.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Klajd Ferraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Rent a Car Albania
Rent a Car Albania
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!