Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
ECOTEX ALBA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51516006A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Import-Export ,Tregtim i Tekstileve, Metrazheve, Rrobave, Makinerive, Materialeve dhe Aksesoreve te ndryshem qe lidhen me objektin e shoqerise. Prerje, Qepje, Qendisje, Stampimeve te Metrazheve e Pelhurave te ndryshme. Studio grafike dizanjim dhe Printime te ndryshme mbi pelhure.Perpunim aktiv te metrazheve e pelhurave te ndryshme ( FASONE).Artikuj te ndryshem promocionale.Kryerjen e linjes se rrobaqepsise, prodhim dhe tregtim konfeksioneve. Qirramarrjen, qiradhenien dhe leasing t? pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme, mallrave dhe produkteve p?r realizimin e q?llimit kryesor t? shoq?ris?. T? fitoj?, direkt apo indirekt interesa ne shoq?ri te tjera te cilat kan? nje objekt te ngjash?m me at? te Shoq?ris? , n? Shqip?ri ose jasht? saj. - Gjithashtu per te realizuar objektin e qellimet e saj.Shoqeria mund te ndermarre dhe zhvilloje cdo lloj aktiviteti tregtar, financiar, qeradhenes apo dorezanes qe i vlereson te dobishme apo te nevojshme per arritjen e qellimeve te saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mirton Lika 38
Nikolaos Liaskos 50
Joani Disho 12
Sektori ekonomik: fason
Administratorė: Mirton Lika, Nikolaos Liaskos
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ECOTEX ALBA
ECOTEX ALBA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!