Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
P&G Italian Ships
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51513028P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ndertim dhe shitje me pakice dhe shumice, anije reja dhe te perdorura, motore detare te cfaredo lloji, anijeve per pasagjereve, aeroplan uji, motora uji dhe pajisje te ngjashme Instalim dhe riparim I motoreve detare te reja dhe te perdorura, projektimin, ndertimin dhe menaxhimin e porteve turistike dhe shitjen, dhenien me qera dhe menaxhimin e varkave. Perpunimin e praktikave detare prane doganes apo cdo lloj institucioni tjeter privat dhe publik. Shitje e karburanteve dhe lubrifikantesh. Performanca marine, zhytje, ndertime portesh, rezervuareve dhe doke, Transport dhe per llogari te te tretve te anijeve , motorra, karro dhe aksesor te ksaj natyre, Mbledhja, rikuperim, dhe largimi i mbeturinave te detit apo me prejardhje nga anijet Udhetime turistike me varke ose anije ne" pgrgjithesi, organizimi dhe menaxhimi i kurseve per arritje te kualifikimeve detare Transport detar te planifikuara dhe pa orar te" caktuar ne fushen kombetare dhe nderkombetare, per te gjitha aktivitetet si dhe sherbim udhetaresh- Aktivitet dhe si tutor operator, Sherbime ne bregdet dhe plazh me objektet. Blerja dhe shitja e automjeteve, motocikletavesi dhe dhenia me qira e makinave. Ndertim objektesh dhe per llogari te te tretve, Shit-blerja dhe shkembimi i tokave me mundesi ndertimi. Pjesmarrje ne tendera ndertimi dhe administrimi i objekteve civile, industriale dhe tregtare, Impianteve per prodhimin dhe shperndarjen e energjise; Menaxhimin dhe operimin e bare, hotele, restorante dhe te ngjashme. Import-eksport.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gaetano Memola 50
Peter Mancini 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Gaetano Memola
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
P&G Italian Ships
P&G Italian Ships
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!