Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ELIT GAZ
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51512503J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregtim, transportim, depozitim me pakicė i naftės dhe nėnprodukteve tė saj, benzinės, gazit natyror, vajrave lubrifikantė dhe nėnprodukteve tė tyre. Depozitim me shumice i naftes, gazit, nenprodukteve te tyre si dhe lende te tjera djegse.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elidon Kadiu 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Elidon Kadiu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ELIT GAZ
ELIT GAZ
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!